KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15816159
nr 1581 6159
Gustaf Svensson, Stilleben. Signerad, daterad 1946. Olja på duk, 36x28 cm, yttermått inklusive ram: 46x33 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 27 november 2023
kl 18:33:16
100 kr
200 kr